Московську охоронну фірму оштрафовано за логотип з «вовчим гаком»

СвітЛюбко Петренко, 7 квітня 20157361
Московську охоронну фірму оштрафовано за логотип з «вовчим гаком»

Московське приватне охоронне підприємство «Кастос» оштрафовано за використання символу Wolfsangel («вовчий гак») в логотипі  і на шевронах одностроїв. Про це повідомила на своєму сайті Генеральна прокуратура РФ.

 «На інтернет-сторінці організації (ТОВ «Кастос» - ZAXID.NET) розміщено її логотип з написом «Wolfsangel». Згідно з довідкою Московського дослідного центру, між образотворчим елементом даного логотипу спостерігається очевидна схожість з емблемою дивізії СС «Дас Райх». У відповідності до федерального закону «Про протидію екстремістській діяльності», до одного з видів зазначеної діяльності відноситься пропаганда і публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки схожої з нацистською атрибутикою або символікою до ступеня сплутування», - йдеться в повідомленні на сайті відомства.

За результатами перевірки прокуратура порушила проти  «Кастоса» справу про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 20.3 КоАП РФ (пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики чи символіки екстремістських організацій, або іншої атрибутики чи символіки, пропаганда або публічне демонстрування яких заборонені федеральними законами).

На адресу керівника організації внесено подання з вимогою усунути порушення закону, рішенням Лефортовского районного суду Москви охоронну компанію оштрафовано. «На даний час вимоги прокуратури задоволені, логотип охоронною організацією не використовується, інтернет-сторінка видалена», - зазначили в Генпрокуратурі.

Раніше в Москві в «Центральному дитячому магазині на Луб'янці» було припинено продаж іграшкових солдатиків у формі СС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук