МВФ перегляне угоду, якщо Київ втратить східні області

СвітVolodymyr Balyta, 1 травня 20149202
Гроші

Міжнародний валютний фонд (МВФ) застерігає Київ від наслідків можливого розпаду України для вже схваленого пакету кредитної підтримки. У разі втрати перехідним урядом у Києві контролю над східною Україною програму підтримки обсягом 17 млрд дол. США необхідно буде переглянути. Про це зазначається в опублікованій 1 травня доповіді МВФ стосовно кредитної допомоги.

У документі також зазначається, що з огляду на посилення ролі проросійських сепаратистів у східній Україні перед країною постають "безпрецедентні ризики". Втрата промислових центрів у східних областях, які відіграють важливу роль в економіці країни, спричинить різкий спад надходжень до бюджету та значно погіршить інвестиційні перспективи України, вважають у МВФ, пише DW з посиланням на агентство AFP.

 За даними МВФ, на Донецьку, Луганську та Харківську області припадає понад 21% українського ВВП та 30% промислового виробництва України.

Нагадаємо, що 30 квітня Виконавча рада Міжнародного валютного фонду (МВФ) схвалила виділення Україні кредитної підтримки обсягом у 17 мільярдів доларів США упродовж наступних двох років. У відповідь на кредитну підтримку МВФ вимагає від України реалізувати широку програму економічних реформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук