МВС, СБУ, ДФС і прикордонники створюють спільну систему управління кордонами

МВС, СБУ, ДФС і прикордонники створюють спільну систему управління кордонами
фото Frontex
Для ЄС важливо, щоб Україна забезпечувала безпеку на адміністративних рубежах

Міністерство внутрішніх справ разом Державною прикордонною службою, Нацполіцією, СБУ та Державною фіскальною службою працюють над створенням виконавчого міжвідомчого комітету з питань інтегрованого управління кордонами. Про це інформували у прес-службі МВС, яке власне і є ініціатором створення такого комітету.

На думку представників правоохоронного міністерства інтегроване управління кордонами вимагає ефективної співпраці між відомствами, які до цього залучені. «Така співпраця дозволить забезпечити безперешкодний перетин кордону, законність мандрів та торгівлі та дасть можливість запобігти транскордонній злочинності», - йдеться у повідомленні МВС.

У міністерстві зазначили, що європейські партнери повністю підтримали таке рішення та наголошують, що Україна межує з чотирма країнами Європейського Союзу. Саме тому для ЄС надзвичайно важливо, щоб Україна забезпечувала безпеку на адміністративних рубежах.

Між тим, керівник Митної служби Фінляндії Антті Хартікайнен став головним спікером семінару з питань інтегрованого управління кордонами, який організувала Консультативна місія ЄС. Представники керівництва фінської поліції та прикордонної служби також взяли участь у заході, що присвячувався фінської моделі інтегрованого управління кордонами. На зустрічі фінські колеги розказали про свою можель інтегрованого управління.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук