МЗС: спостерігачів ОБСЄ могли викрасти російські угруповання

МЗС: спостерігачів ОБСЄ мо

Оксана Панчишин, 27 травня 20146410
МЗС: спостерігачів ОБСЄ могли викрасти російські угруповання
фото fr.ria.ru
МЗС підозрює, що до зникнення спостерігачів БСЄ в Донецьку причетні росіяни

Обставини зникнення групи міжнародних спостерігачів у Донецькій області вказують на можливу причетність до цього проросійських угруповань, заявляють у Міністерстві закордонних справ України.

«МЗС України глибоко стурбоване відсутністю зв'язку з однією з груп спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, які працюють на сході Донецької області. Обставини зникнення групи вказують на можливість її затримання проросійськими угрупованнями, які здійснюють незаконну діяльність у цьому регіоні за підтримки Російської Федерації», – йдеться в заяві МЗС України.

У МЗС вважають такі дії стосовно спостерігачів неприйнятними.

«У цьому зв'язку закликаємо РФ, яка підтримала рішення про розгортання в Україні спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, звернутися з вимоги до своїх прихильників, які перебувають під фактичним контролем і отримують підтримку російської сторони, негайно звільнити членів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ», – наголошується в документі.

Нагадаємо, спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні втратила зв'язок з однією з груп, що працюють в Донецькій області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук