МЗС вимагає від Росії припинити звозити в Україну терористів

Міністерство закордонних справ України висловило протест проти політики Кремля, спрямованої на військову, матеріально-технічну, економічну і фінансову підтримку терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР».

Про це повідомили у прес-службі відомства.

Зазначається, що бойовики з цих організацій вчиняють акти вбивства, тортур та інших видів нелюдського поводження з цивільним українським населенням, захоплюють і руйнують об’єкти інфраструктури, займаються мародерством і грабіжництвом.

«Надаючи їм допомогу, російська сторона порушує зобов’язання, взяті на себе згідно з цілим комплексом міжнародних договірно-правових інструментів в галузі запобігання і протидії міжнародному тероризму», – наголосили у міністерстві.

Крім цього, у МЗС зазначили, що Росія налагодила щоденний експорт тероризму на територію України.

«Направлення на територію України з території РФ добре підготовлених і озброєних російських найманців, не може бути кваліфіковано інакше як експорт тероризму на територію України», – розповіли у відомстві.

Також у Міністерстві закордонних справ України вимагають від Російської Федерації невідкладно припинити організацію терористичної діяльності, підбурювання і надання будь-якої допомоги терористичним організаціям, що діють у східних областях України, в тому числі практику засилання російських збройних диверсійних груп на територію України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук