На «Арені Львів» стартував ІІ Львівський медіафорум

Головні Новини за 13 листопадаЗореслава Кадикало, 13 листопада 2014, 12:22 312 0
дивіться також

Сьогодні, 13 листопада, на «Арені Львів» стартував ІІ Львівський медіафорум. Тема форуму «Війна. Політика. Корупція. Медіа: гравець чи інструмент». Цьогоріч форум відвідають учасники із семи країн світу (Україна, США, Данія, Польща, Росія, Німеччина, Білорусь), а це майже півсотні спікерів-медійників.

Учасників медіафоруму привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Для нас велика честь, коли так багато мудрих талановитих людей приїжджає для великої спільної праці. Ми живемо в особливий час й історики однозначно запишуть цей час нашого життя як українсько-російська війна. Мене часто запитують, коли ця війна закінчиться? Війни не закінчуються, вони або виграються, або програються. Ми хочемо, щоб ця війна була виграна, незважаючи на ту нефаховість, яку ми бачимо, але ми бачимо і героїзм, і відвагу. Я хочу побажати всім доброї хорошої праці. Щоб на цьому форумі ви народили геніальні прекрасні думки, і щоб цей локомотив мав нову і нову динаміку», - наголосив мер Львова.

"Завдання форуму висвітлювати найбільш актуальні речі, які є на сьогодні для медіа. Сьогодні ми це означили трьома словами, які є в назві, це війна, корупція і політика. Це ті речі, де медіа зараз відіграють дуже і дуже велику роль", - додав керівник ГО “Львівський медіафорум” Остап Процик.

Цьогорічний медіафорум зібрав понад 500 журналістів. 

Його організаторами є ГО «Львівський медіафорум»; Школа журналістики Українського католицького університету. Партнери Львівського медіафоруму 2014: проект виконується за підтримки представництва ЄС в Україні; «MYMEDIA»; Міжнародний фонд «Відродження», посольство США в Україні. Медіапартнери: «Телекритика», «Медіабізнес».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук