На ІІ Львівський Медіафорум приїхали понад 500 журналістів

На ІІ Львівський Медіафорум приїхали понад 500 журналістів

У Львові розпочався ІІ Медіафорум, який триватиме 13-14 листопада на «Арені-Львів». Подія зібрала понад 500 журналістів. Тема цьогорічного форуму – «Війна. Політика. Корупція. Медіа: гравець чи інструмент», йдеться у повідомленні прес-центру Медіафоруму.

На цьогорічний форум спікери приїхали із 7 країн світу: України, Данії, США, Польщі, Білорусі, Росії та Німеччини.

«Я радий, що така кількість людей приїхала на Форум сьогодні. Минулого року ми пообіцяли, що цей по фурм стане щорічним. Вже у 2014 році ми змінювали дати проведення форуму тричі, однак розуміли, що він повинен відбутися. Ті речі, які ми бачимо сьогодні в Україні, вимагають дуже великої уваги, саме тому в назві цьогорічного форуму є три ключові слова: корупція, війна і політика. Я сподіваюсь, що протягом роботи Медіафоруму ми знайдемо відповіді на ті запитання, які нас усіх турбують», – зазначив під час відкриття голова ГО «Львівський Медіафорум» Остап Процик.

На думку керівника магістерської програми з журналістики УКУ Ігоря Балинського, історія цьогорічного Медіафоруму була складною, але дуже важливо, що він відбувається саме зараз, оскільки медіа значною мірою є відповідальними за те, що відбувається у нашій країні.

Подякували організаторам і партнери проекту: Міжнародний фонд «Відродження», Представництво ЄС в Україні, посольство США в Україні, та «MYMEDIA».

Міський голова Львова Андрій Садовий подякував учасникам та спікерам форуму за те, що вони приїхали до Львова та побажав їм хорошої праці: «Нам бракує відповідальності – не тільки чиновників, політиків, але й представників медіа. Дуже часто медіа є елементами транснаціональних компаній і не завжди справедливість є домінантою. Честь і благородство – ці слова мають мати наповнення, а журналісти мали сміливість брати на себе відповідальність».

Відтак, у перший день, 13 листопада, відбудуться дискусії: «Ціна втраченої можливості: що станеться, якщо медіа не стануть незалежними і професійними?»; «Хто прорве інформаційну стіну Путіна?», «Журналісти в політиці – свої серед чужих?» та інші.
Другий день форуму присвятять обговоренню етичних засад у журналістиці, дискусії «Медіа проти корупції», обговоренню України у закордонних ЗМІ.

Нагадаємо, у травні 2013 року Львівський Медіафорум відбувся вперше. Основна тема – «Куди рухаються медіа світу і чи встигне за ними Україна?». Минулого року Форум відвідало понад 400 учасників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук