На аукціоні продадуть дві будівлі на вулиці Олени Степанівни у Львові

Управління комунальної власності Львівської міськради планує виставити на аукціон будівлі на вул. Олени Степанівни, 31: двоповерхову будівлю площею 450 кв. м та одноповерхову площею 39,4 кв. м.

«Станом на сьогодні ми завершуємо передприватизаційну підготовку об’єкта, а саме виготовлення правовстановлювальних документів на будівлі та земельну ділянку. Документи про реєстрацію права комунальної власності готові, а виготовлення технічної документації на землю перебуває на завершальному етапі», – повідомила начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун, передає прес-служба ЛМР.

За її словами, до кінця наступного тижня буде виготовлено всі необхідні правовстановлювальні документи.

Зараз балансоутримувач цих нежитлових приміщень ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» прибирає у приміщеннях, щоб вони були в належному санітарному стані.

«Згідно зі ст.18 Закону України «Про охорону культурної спадщини», пам’ятка може бути приватизована, за умови укладення майбутнім власником з відповідним органом охорони культурної спадщини попереднього договору про укладення в майбутньому на пам’ятку з викладенням його істотних умов, у тому числі щодо цільового використання пам’ятки, робіт, які майбутній власник зобов’язується провести на пам’ятці з метою утримання її в належному стані», – розповіла начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко.

Тож управління комунальної власності запрошує всіх охочих долучитись до купівлі цього об’єкта і сподівається, що новий власник докладе усіх можливих зусиль щодо реконструкції та збереження будівлі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук