На бізнес-форум з'їхалося майже 200 підприємців з усієї України

Суспільствоновини компаній, 4 квітня 2018, 16:42 248 1

Форум «Франчайзинг: бізнес за рецептом» організували у Львові. На подію з'їхалися майже двісті підприємців з різних міст України. Впродовж дня фахівці обмінювалися професійним досвідом та презентували приклади успішних франшиз.

«Наша мета досить проста: ми хочемо сприяти тому, щоб в регіоні розвивався малий бізнес і для того, щоби бізнес методом франчайзингу міг поширюватися у Західній Україні і достатньо ефективно», – сказав керівник Центру підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ, основаного на базі Клубу Ділових Людей Україна Микола Савуляк.

Франчайзинг – це форма співпраці, за якою власник успішного бізнесу дозволяє своєму партнерові користуватись вже готовим брендом, технологією та бізнес-моделлю на певних умовах. Для власника – це можливість розширити мережу, а для його партнера – стартувати власну справу, покладаючись на репутацію її розробника.

«По-перше, ми створюємо професійне середовище, де люди можуть професійно отримати знання, розуміння, як правильно вибрати для себе той чи інший бізнес. А по-друге – розуміти, що цей бізнес і дає», – зазначив Валентин Гакало, власник торгової марки «Насолода» (м. Хмельницький).

«На сьогоднішній день досить успішно розвивається сфера надання послуг. Зазвичай, дуже успішними HoReCa – ресторани, кав'ярні, кафе, пекарні», – сказав керуючий партнер компанії Franchising Full Cycle Олександр Алєксєєнко.

Захід організував Центр підтримки бізнесу Івано-Франківська, оснований на базі Клубу Ділових Людей Україна за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в рамках ініціативи EU4Business.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук