У ДТП загинув 24-річний випускник Львівської військової академії

Дмитро Бортнік чотири роки тому закінчив військову академію і служив у 30-й механізованій бригаді

У ДТП загинув 24-річний випускник Львівської військової академії
фото Facebook
Дмитро Бортнік у 2016 році закінчив Львівську військову академію

Трагічно загинув випускник Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, 24-річний Дмитро Бортнік, який проходив службу у 30-й окремій механізованій бригаді ім. князя Костянтина Острозького.

«Днями трагічно обірвалося життя cтаршого лейтенанта Дмитра Анатолійовича Бортніка, який завершив навчання у нашому навчальному закладі 2016 року. Офіцер проходив службу у 30 окремій механізованій бригаді ім. князя Костянтина Острозького на посаді начальника штабу одного з механізованих батальйонів», – повідомив ректор академії сухопутних військ Павло Ткачук.

Ректор зазначив, що за відгуками командирів, Дмитро Бортнік був авторитетним, професійним та дисциплінованим офіцером. Виключно з позитивної сторони зарекомендував він себе також під час навчання у Національній академії.

Загиблому воїнові було лише 24 роки.

Я повідомляється на сторінці 30-ї окремої механізованої бригади, Дмитро Бортнік загинув 14 березня під час дорожньо-транспортної пригоди. У нього залишилась дружина, батьки та брат.

Старший лейтенант Дмитро Бортнік народився 29 квітня 1995 року у селищі Чуднів Житомирської області. У 2016 році закінчив Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Тоді ж прийшов служити в 30-ту окрему механізовану бригаду імені князя Костянтина Острозького. З 2016 року воював на передових позиціях на сході України. Займав посади командира взводу, роти, а згодом прийняв посаду заступника начальника штабу одного з механізованих батальйонів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук