На Хмельниччині одержувачі субсидій масово не платять за газ

76% жителів Хмельниччини, котрі отримують субсидії, можуть їх втратити через непогашені борги

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 27 вересня 20185750

У Хмельницькій області отримувачі субсидій заборгували за газ понад 175 млн грн. Цю суму за використаний газ недоплатили газопостачальній компанії «Хмельницькгаз збут» понад 195 тис. споживачів природного газу Хмельницької області. Наразі боргують 76% клієнтів газової компанії від загальної кількості домогосподарств регіону, що користуються пільгами та субсидіями, повідомив «Главком».

Згідно з законодавством, «Хмельницькгаз збут» передав управлінням соціального захисту області дані щодо отримувачів державної допомоги, які мають борги за газ. В разі непогашення боргів субсидія на новий опалювальний період не призначається, а виплата вже призначеної припиняється за наявності боргу за газ понад два місяці. Як правило, борги у субсидіантів виникають здебільшого через надмірне споживання газу, що перевищує соціальну норму, на яку поширюється державна допомога, а також під час несплати за газ в літній період.

Управління соціального захисту населення вже розпочинають призначення житлових субсидій на опалювальний період 2018-2019 років. Тому для звернення по державну допомогу необхідно ліквідувати наявні борги за газ.

Як наголошується у повідомленні, лише за відсутності боргів за газ споживачі безперебійно отримуватимуть і газ, і державну субсидію. Відтак газовики закликали боржників ліквідувати заборгованість.

Все, що треба знати про субсидії на новий опалювальний період, читайте у нашому матеріалі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук