Уряд скоротив витрати на субсидії на наступний рік

У порівнянні з 2018 роком, у 2019 році на субсидії передбачено на 22,4% менше коштів

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 17 вересня 20183780

Проект державного бюджету України на 2019 рік передбачає скорочення на 15,9 млрд грн (22,4%) витрат на житлові субсидії, в порівнянні з 2018 роком.

Такі показники закладені в проекті Державного бюджету на 2019 рік, відповідний законопроект зареєстрований у Верховній Раді 15 вересня.

Зокрема, передбачається виділення 55 млрд грн на субвенцію місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, управління багатоквартирним будинком, поводження з побутовими відходами, внесків за установку, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води і теплової енергії, абонентського обслуговування для споживачів комунальних послуг в багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами.

Для порівняння, в 2018 році субвенції повинні були скласти 70,9 млрд грн, зазначає «Новое время».

На субвенцію на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого побутового палива і скрапленого газу пропонується виділити 2,9 млрд грн, на субвенцію на виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, і інших видів соціальної допомоги - 63 млрд грн.

Додамо, що під час розгляду держбюджету у Верховній Раді ці показники можуть відкоректувати.

Нагадаємо, з серпня 2018 року в Україні запустили реєстр одержувачів субсидій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук