На кисень для порятунку новонароджених у лікарні ОХМАТДИТ уже зібрали ₴170 тисяч

Найбільше до збору коштів долучилися батьки, чиї діти були в реанімації

На кисень для порятунку новонароджених у лікарні ОХМАТДИТ уже зібрали ₴170 тисяч
фото умовне
Малюкам у реанімації потрібна допомога небайдужих дорослих

У середу, 20 червня, на рахунку, який благодійний фонд «Крила надії» відкрив для збору коштів на кисень для реанімації новонароджених львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ, вже є 170 тис грн з 322 тис. грн, які конче потрібні. За останню добу небайдужі громадяни перерахували 84 тис. грн. До збору коштів, як повідомила ZAXID.NET директорка фонду Наталія Ліпська, найбільше долучилися родини, діти яких побували в реанімації.

У реанімації новонароджених ОХМАТДИТу зараз триває реконструкція. Гроші на неї виділили. Та під час робіт виявилося, що для того, аби в реанімації могли надавати допомогу дітям на найвищому рівні, конче треба провести повну реконструкцію системи постачання кисню і встановити спеціальну підлогу. На ці роботи після всіх узгоджень потрібно 322 тис. грн, яких нема. Тож БФ «Крила надії» оголосив збір коштів на це й попросив приєднатися до цієї ініціативи всіх небайдужих громадян.

«Збір коштів спершу йшов дуже мляво, аж поки до збору не підключилися родини, діти яких були в реанімації і які з власного досвіду знають, як це важливо, щоб в реанімації було все необхідне для порятунку немовлят. А без кисню не може обійтися жодна реанімація. Саме завдяки таким батькам і родинам за останню добу вдалося зібрати 84 тис. грн», - каже Наталія Ліпська.

У реанімації новонароджених ОХМАТДИТу рятують крихітних дітей з різних районів Львівщини, які народилися з різними патологіями і яких може врятувати тільки оперативне втручання. Хірурги оперують малюків, які всього кілька годин чи кілька днів тому з’явилися на світ. Щороку тут проводять понад 400 таких невідкладних операцій.

Аби провести повну реконструкцію системи постачання кисню і замінити підлогу залишилося зібрати 158 тис. грн. Тож усі, хто хоче долучитися до благодійної акції, можуть переказати на рахунок фонду: ПриватБанк 5169330511367333. Призначення платежу «на реанімацію».

БФ «Крила надії» виклав для загального доступу звіт по збору коштів goo.gl/YGSngR

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук