На кордоні Росії та країн Скандинавії зафіксували підвищений рівень радіації

СвітАндрій Стець, 28 червня16350
Причина підвищення радіації розташована на заході Росії, вважають європейські фахівці

У деяких районах Швеції, Фінляндії, Норвегії зафіксовано підвищений рівень радіації. Причиною може бути несправність атомної електростанції на заході Росії. Про це інформує видання The Independent у неділю, 28 червня.

Як повідомляється, чиновники з ядерної безпеки з Фінляндії, Норвегії та Швеції цього тижня оголосили про збільшення радіоактивних ізотопів у Скандинавії і в деяких арктичних регіонах.

Водночас у Шведському управлінні радіаційної безпеки у вівторок заявили, що неможливо підтвердити джерело випромінювання. Влада Нідерландів проаналізувала дані своїх північних сусідів і зробила висновок: причина підвищення радіації розташована на заході Росії.

Ймовірне джерело ізотопів, виявлених 22-23 червня було розташоване у районі, що включає Балтійське море, країни півночі Європи, а також частину заходу Росії в районі Санкт-Петербурга.

Своєю чергою, в російському атомному енергетичному операторі «Росенергоатом» заперечують наявність будь-яких проблем з двома електростанціями на північному заході країни. За словами керівництва, обидві станції працюють у нормальному режимі. На роботу обладнання нарікань не було, а випадків, пов’язаних з викидом радіонуклідів за межі захисних споруд, не зареєстровано.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук