На Львівщині до дисциплінарної відповідальності притягнули 40 держслужбовців юстиції

На Львівщині 40 держслужбовців юстиції притягнули до дисциплінарної відповідальності за порушення строків щодо дотримання виконавчих проваджень, невжиття заходів щодо перевірок майнового стану боржників, недотримання вимог щодо оформлення і надсилання документів, а також за порушення службової дисципліни.

Як інформує Головне територіальне управління юстиції у Львівській області, держслужбовці отримали за цей період 13 зауважень, а також 26 доган. Найбільша кількість дисциплінарних проваджень стосувалась безпосередньо державних виконавців, а також керівного складу структурних підрозділів територіальних органів юстиції.

«Окрім цього, минулого тижня дисциплінарна комісія Міністерства юстиції України наклала два дисциплінарних стягнення на заступника начальника з питань державної реєстрації Куманську-Нор О. П. за порушення правил внутрішньо службового розпорядку і службової дисципліни», – йдеться у повідомленні юстиції.

Як уточнив ZAXID.NET начальник територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, Оксана Куманська-Нор часто запізнювалась на роботу та без попередження їздила у відрядження, за що їй було зроблено зауваження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук