Начальник управління юстиції Львівщини може отримати догану через пісню «Лента за лентою»

Ярослав Жукровський очолив управління юстиції Львівщини у квітні 2015 року

Начальник головного управління юстиції Львівщини Ярослав Жукровський може отримати догану через виконання пісні «Лента за лентою!» та запитання про дату народження Степана Бандери під час співбесіди. Про це йдеться у наказі Міністерства юстиції від 1 вересня, копію якого опублікував «Форпост».

До 3 жовтня у Мін’юсті проводитимуть службове розслідування, після чого вирішать, яке дисциплінарне стягнення оберуть Ярославу Жукровському: попередження, догану чи звільнення.

Держслужбовця можуть покарати «за невиконання або неналежне виконання посадових обов’язків…, а також порушення правил етичної поведінки та інше порушення службової дисципліни державний службовець притягається до дисциплінарної відповідальності у порядку, встановленому Законом».

Розслідування Мін'юсту розпочали після листа в приймальню Адміністрації президента, яке підписав Олег Юник, щоправда в управлінні юстиції досі не знають хто це. У листі вказані два лінки: один лінк, де Ярослав Жукровський співає пісню «Лента за лентою», другий, де розміщений матеріал з цитатою начальника управління юстиції про те, що під час співбесіди він запитує дату народження Степана Бандери.

Лист в приймальню Адміністрації президента, який підписав Олег Юник

«За останні два роки «Лента за лентою» стала гімном львівської юстиції. Торік під час відзначення Дня вишиванки ми її гуртом виконали. На співбесіді більшість її не співає, а говорить. Чому так роблю? Бо державний службовець нового формату має знати не лише закони, а й бути патріотом. Крім цієї пісні, запитую на співбесіді, коли народився Степан Бандера, коли прийнято першу Конституцію Пилипа Орлика», - сказав Ярослав Жукровський у інтерв’ю «Високому замку» 2 серпня.

Нагадаємо, що Ярослав Жукровський очолив управління юстиції Львівщини у квітні 2015 року. Відразу після призначення він запросив представників громадськості та журналістів до середини та показав потаємну кімнату, яку облаштували попередні начальники. Вхід до неї замаскований та оформлений у вигляді шафи. Усі шкіряні меблі з таємної кімнати в управлінні юстиції Львівщини подарували центральному РАЦСу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук