На Львівщині до "Фронту змін" Яценюка вже увійшло 200 людей

24 грудня 20083590

Сьогодні, 24 грудня, Головне управління Міністерства юстиції у Львівській області зареєстрували об’єднання громадян "Фронт змін" Львівщини. Про це на прес-конференції-відеомості повідомив голова ради цього об’єднання і водночас координатор обласної організації Ініціативи Арсенія Яценюка "Фронт змін" Степан Кубів.

"Ціль об’єднання - побудувати систему у Львові і в районах з реальних людей, які хочуть реальних змін. За останній тиждень я зустрічався з лідерами громадських організацій та ініціативних груп, уже розпочато роботу зі створення місцевих осередків "Фронту змін" у дев’ятьох регіонах і містах Львівщини. У наше об’єднання входить понад 200 осіб", - зазначив С.Кубів.

За словами ініціатора "Фронту змін" Арсенія Яценюка, кінцева мета ініціативи - створення політичної партії. "Якщо є суспільна підтримка - є політична партія, тому що вона підтримується знизу, з усіх осередків. Ця ініціатива не є відчуттям того, що будуть політичні вибори весною. Перспектива парламентських виборів навесні виглядає туманною", - запевнив Арсеній Яценюк.

Довiдка ZAXID.NET

В основі створення Ініціативи "Фронт змін" - 17 першочергових викликів в Україні після 17 років незалежності. Серед найголовніших викликів: збереження демократії в Україні, подолання економічної кризи, створення національної ідеї, становлення національного капіталу, земельні відносини, формування політичної нації та зміна політичної еліти в Україні.

Арсеній Яценюк переконаний, що ці виклики мусять об’єднати та мобілізувати всіх громадян України.

З програмними засадами Ініціативи "Фронт змін" можна ознайомитися на сайті www.frontzmin.org.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук