На Львівщині найнижчі ціни на картоплю і буряк

За даними моніторингу цін станом на 30 березня, на споживчому ринку Львівської області найнижчими були ціни на картоплю та буряк. За цінами на масло вершкове та сир м’який область на 3-му місці, на капусту і цибулю – на 4-му місці серед регіонів України.

Такі дані навели в департаменті економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА, передає прес-служба відомства.

Нижчими за середні по Україні на Львівщині були ціни на 16 із 25 товарів, що входять у моніторинг. Наприклад, хліб з борошна І ґатунку (10-те місце по Україні), хліб житній, житньо-пшеничний (11-те місце), крупа гречана (11-те місце), рис (10-те місце), масло вершкове жирністю 72-73% (3-тє місце), сир м’який жирністю 9% (3-тє місце), яловичина (12-те місце), птиця (тушки курячі) (6-те місце), сало (14-те місце), олія соняшникова (6-те місце), цукор (10-те місце), картопля та буряк (1-ше місце), капуста та цибуля (4-те місце), морква (9-те місце).

Вищими за середні по Україні були ціни на 9 товарів: борошно пшеничне вищого ґатунку (22-ге місце), макаронні вироби (17-те місце), молоко жирністю 2,5% (24-те місце), сметану (25-те місце), свинину (18-те місце), ковбасу варену І ґатунку (24-те місце), яйце куряче (21-ше місце), бензин марки А-95 та дизпальне (22-ге місце).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук