Понад 490 тис. пенсіонерів Львівщини отримають у травні проіндексовані пенсії

Розмір підвищення пенсій у кожного різний і становить від 100 до 1000 грн і більше

Понад 490 тис. пенсіонерів Львівщини отримають у травні проіндексовані пенсії
фото умовне
На Львівщини розпочалася виплата проіндексованих пенсій

З 4 травня на Львівщині почали виплачувати проіндексовані пенсії. Перерахунок пенсій відбувся автоматично. Розмір пенсій підвищено 491 тис. пенсіонерів Львівщини. Середній розмір підвищення – 185,13 грн, повідомило головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області.

Пенсії, за даними головного управління, перераховано із застосуванням коефіцієнта збільшення середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсій, у розмірі 1,11. Розмір підвищення пенсії у кожного пенсіонера різний, але розмір підвищення в результаті перерахунку не може бути менше 100 грн.

Пенсіонери, яким пенсійні виплати нараховані відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» і які мають необхідний страховий стаж (35 років чоловіки та 30 років жінки), не можуть отримувати пенсію нижчу, ніж 2100 грн.

Загалом на Львівщині перераховані у травні пенсії отримає 491 тис. пенсіонерів. У когось пенсія зросте на 100 грн, а у когось на 400, 600, 1000 грн і більше.Середній розмір підвищення становить 185 грн.

На Львівщині майже 256 тис. пенсіонерів отримають доплату у розмірі 100 грн, 176 тис. пенсіонерів – від 100 до 400 грн. Є й такі, чиї пенсії зростуть і понад 1000 грн.

Виплата проіндексованих пенсій розпочалася з 4 травня. Кожен пенсіонер перераховану пенсію отримає того числа, якого завжди отримує пенсійні виплати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук