<

На Львівщині призупинили мобілізаційну кампанію із залученням ДАІ

На Львівщині призупинили мобілізаційну кампанію із залученням ДАІ

На Львівщині через велику кількість звернень до військових комісаріатів тимчасово призупинили вручення повісток водіям з допомогою інспекторів ДАІ. В обласному військкоматі визнали, що «ноу-хау» з врученням повісток усім чоловікам призовного віку, викликало нездорову паніку, проте планують повернутися до цієї ідеї після відповідної інформаційної кампанії.

«Вручення повісток на блокпостах ДАІ призупинили, оскільки зараз дуже велика кількість звернень військовозобов’язаних до районних військкоматів, яка відволікає працівників від роботи. Тому ми зараз проводимо активну інформаційну кампанію для того, щоб люди не лякалися», – розповів ZAXID.NET речник обласного військкомату Роман Поронюк.

Однак він не уточнив, коли мобілізаційна кампанія на дорогах Львівщини із залученням працівників ДАІ буде продовжена.

Нагадаємо, що починаючи з п’ятниці 6 лютого на блокпостах при в’їзді до Львова разом із працівниками ДАІ та спецпризначенцями чергували представники військкоматів, які вручали повістки військовозобов’язаним жителям Львівщини. Військові стверджували, що діючи таким чином, вони не порушують вимог законодавства, оскільки це лише «метод оповіщення» військовозобов’язаних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук