На Львівщині п’ять шкіл «провалили» ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив список українських шкіл, у яких десять або більше випускників не подолали поріг «склав/не склав» при складанні тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури в 2015 році. До загального переліку включено 237 загальноосвітніх навчальних закладів.

На Львівщині таких шкіл виявилось п’ять. Це Побужанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня (Буський район), Туринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Жовківський район), Крукеницький ліцей при Національному лісотехнічному університеті України (Мостиський район), Підгородецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Сколівський район), Нагачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (Яворівський район).

Найгірше ЗНО здали на Закарпатті: необхідну кількість балів не змогли набрати учні у 92 школах. На другому та третьому місцях опинились Чернівецька та Рівненська області, які мають 37 та 27 таких шкіл відповідно.

Як відомо, цього року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови складали всі випускники загальноосвітніх навчальних закладів, незалежно від намірів продовжувати освіту в вищих навчальних закладах. 

Нагадаємо, що Львівщина цього року стала рекордсменом за кількістю учнів, що набрали на ЗНО по 200 балів з двох предметів одночасно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук