Львівщина – на першому місці за кількістю абітурієнтів-рекордсменів

На Львівщині 17 осіб, які цьогоріч складали ЗНО, набрали по 200 балів з двох предметів одночасно. Це найбільша кількість за всі роки оцінювання якості освіти учнів. Абітурієнти, які набрали 400 балів з обох предметів, вивели Львівщину на перше місце. У Києві натомість таких вундеркіндів цього року – 16.

Лише троє таких зразкових львівських випускників – з Фізико-математичного ліцею. Двоє з них поєднували математику та фізику. Однак інші «лідери навчання» набирали найвищі бали, поєднавши різні предмети: математику з історією, українську мову з іноземною, або ж біологію з українською мовою.

Окрім того, 32 абітурієнти Львівщини набрали по двісті балів з української мови та літератури. На другому місці – київські вступники, їх – 18. А відтак Івано-Франківська область – там нарахували 11 абітурієнтів.

«Але дуже важливо, що багато є абітурієнтів, які набрали і 199, і 198 балів. Окрім того, триває процес апеляції на останні предмети – біологія і хімія. І один апелянт з Волинської області вже відвоював 200 балів. В нас один апелянт із 199 відвоював на 200. Тобто діти подають і на такі бали апеляцію», – уточнила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Аби перевірити відповідність оцінювання своїх знань, кожен абітурієнт міг на своїй інформаційній сторінці в інтернеті замовити сканкопію роботи. За день-два вона надходила. А також новинкою року стали правильні відповіді на питання ЗНО, які можна було б звірити зі своїми відповідями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук