Випускниця школи, якій не дали золоту медаль, на ЗНО набрала 596 балів зі 600

Ольга Мацюк з Коломиї наочно довела, що вчителі не завжди праві

СуспільствоАК, 6 липня 2015128722

Випускниця коломийської школи №1 Ольга Мацюк, яка не змогла отримати золоту медаль через низьку оцінку з історії України, здала ЗНО з цього ж предмета  на 198,5 балів з можливих 200. Загалом з трьох предметів її результат склав 596 балів із 600 можливих.

Про Ольгу Мацюк ЗМІ стали писати на початку червня після того, як її однокласник – «золотий» медаліст Марко Левандовський – зняв свою медаль на останній лінійці і вручив її Ользі. Свій вчинок хлопець пояснив тим, що Ольга не змогла отримати свою медаль лише тому, що вчителька з історії умисно занизила її оцінку до 8, оскільки дівчина відмовилась ходити до неї на додаткові «репетиторські» заняття.

Після появи у ЗМІ інформації про цей випадок, у коломийську школу приїхала комісія освітян з Івано-Франківська, але все закінчилося тим, що вчителька історії отримала догану.

Натомість сама Ольга Мацюк переконливо довела свій рівень знань, склавши ЗНО з історії України на 198,5 балів з можливих 200. Про це на своїй сторінці у Facebook написала її товаришка Христина Томенчук. З’ясувалося також, що Ольга  набрала дуже високий бал не лише з історії України, а й з інших предметів  – 199,5 з української мови та літератури і 198,5 з іноземної мови.

Ольга Мацюк у коридорах Чернівецького університету

Директор українського центру оцінювання якості освіти і Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти Ігор Лікарчук підтвердив УП, високі результати Ольги Мацюк.

«На жаль, відповідно до чинних нормативних документів без згоди абітурієнта ми не можемо надавати інформації про її результати оцінювання. Хоч вони насправді є дуже хорошими. У найближчі кілька годин ми звернемося до Ольги з проханням дати такий дозвіл, і якщо його отримаємо, то обов'язково повідомимо його результати. Щиро зацікавлений в тому, щоб цей факт став відомим усій країні», – заявив Ігор Лікарчук, додавши, що він добре знайомий з цією історією і йому прикро за дії окремих педагогів і керівників коломийської ЗОШ №1.

Втім, за словами Христини Томенчук, справедливість уже восторжествувала. «Прекрасно, що очільники коломийської освіти, обласної освіти, Міносвіти України ще задовго до оприлюднення результатів переосмислили ситуацію і вручили Олі атестат з відзнакою. Справедливість торжествує, проте є над чим замислитись освітянам!», – написала Христина.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Oksana Maziar 9 липня 2015, 14:36

  Ґратулюю Ользі за її високі здобутки, дякую її товаришці Христині за новини, але подивляю Марка за його рідкісний вчинок. МОЛОДЦІ! Горда за таку українську молодь - вона тики добре налаштована на боротьбу. Добре, що вони засвоїли мудрий принцип перемоги - ЧЕСНОЮ ПРАЦЕЮ І ЗНАННЯМИ І ПРОЙДУТЮ СВІТ І НАЗАД ПОВЕРНУТЬСЯ. Бажаю їм Божої опіки та благодаті повсякчас. З прикрістю думаю про вчинок вчительки і адміністрації школи. У якому світлі вони себе виставили і яку лекцію подали молоді і для себе. ГАНЬБА! Як на мій погляд добре, коли кожен вчитель дбає за свій предмет та прагне навчити, але НАВЧИТИ НА УРОЦІ. Оте сумнівне `репетиторство` повинно бути строго контрольоване. Власне, добре `заробляти збоку і нічого не робити на основній роботі, а потім ще й перевищувати свої уповноваження над ` непокірними`.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Андрій Кулинич 6 липня 2015, 21:15

  і що ця з дозволу сказати вчителиця ще працює в школі ? якщо так то це не школа і не заклад освіти, а адміністрацію освітянську гнати звідти і то подальше

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук