На Львівщині ралійники відкрили сезон перегонами «Зимові вершини»

СпортМарічка Кулачковська, 11 лютого 2019, 15:00 873 0

Середньовічна фортеця Тустань знову зібрала довкола себе сміливців. Автоекстремали відкрили новий сезон перегонами «Зимові вершини».

Точкою відліку ралійних змагань стає село Урич. А завершується спецділянка етапу національної серії «Кубка Карпат» у Новому Кропивнику. Відтинок туди і у зворотньому напрямку учасники мають здолати 6 разів. Загалом це 60 км.

Організатор змагань Сергій Єженков розповідає: «На кожній спецділянці учасники показують свій час. До нього додається педалізація, якщо є. І за найменшим часом визначаються переможці і призери».

Через примхи погоди організаторам довелося трохи вкоротити довжину спецділянки, але збільшити кількість заїздів. Також м’яка погода підрихтувала покриття дороги на свій смак. Попри те, що автоумільці сподівалися на більшу кількість снігу.

Пілот ралійного екіпажу Олег Слезінський говорить: «Кілька кілометрів траси не дуже подібні на зимову. Скорше, гравійно-весняна траса. Початок кілька кілометрів складний, в тому плані, дуже нерівний. Таке враження, що все розтрушується всередині».

Окрім труднощів із покриттям, на спортсменів чекало ще немало сюрпризів на трасі. Чи не найбільше дошкулив ралійникам переїзд через річку. До прикладу, екіпажу Євдокімов – Шинкаренко він коштував розбитого бампера і пошкодженого радіатора.

Максим Євдокімов каже: «Ми дуже багато чому навчилися в той момент, коли виявилося, що ми неправильно записали стенограму і на повороті виїхали всім ходом в брід. Відповідно, машина заглохла. Слава Богу, вона доволі швидко завелася». Штурман Анатолій Шинкаренко додає: «Траса специфічна, звісно. Як і всі траси, розташовані в Карпатах. Вузько, багато поворотів».

Серед тих, хто намагався підкорити «Зимові Вершини» – екіпаж Шиков – Макова. Колись вболівальники жартома назвали їхній автомобіль Renault «ключечкою» через компактність. Прізвисько так і закріпилось.

Анастасія Макова ділиться враженнями: «Майже вся траса – такий дуже щільний сніг і лід. Це цікаве покриття, воно дуже швидке, стабільне. Машина на наших бойових шипах тримається дуже добре. Місцями, звичайно, трохи відлига, трохи сонечко і проглядає гравій. Але це нормально».

У підсумку абсолютним переможцем «Зимових вершин» став екіпаж Антон Корзун – Павло Кононов.

А вже 5-7 квітня відбудуться перший та другий етапи чемпіонату України з гірських гонок – «Grand Prix Truskavets».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук