На Львівщині спростять процедуру видачі дозволів у сфері екології

Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА спільно з громадськістю напрацювали два нові регламенти видачі дозволів, розроблені за критеріями законності і відкритості дозвільних процедур та з унеможливленням проявів корупції. Про це повідомив директор департаменту Олексій Балицький.

За його словами, напрацьовано й механізм, який надасть можливість отримувати висновки погоджувальних організацій на місцевому рівні, йдеться в повідомленні прес-служби ЛОДА.

«Так, сьогодні навіть при незначному заборі підземних вод водокористувачі мають отримати висновки Державної служби геології та надр. Оскільки отримання таких висновків на центральному рівні – процес не рідко довготривалий і такий, що потребує витрат з бюджету на доставку кореспонденції, облдержадміністрація звернеться в Кабінет Міністрів України з пропозицією надати повноваження щодо видачі відповідних висновків ДП «Західукргеологія», яка є спеціалізованою геолого-розвідувальною організацією», – конкретизував директор департаменту.

Він додав, що у випадку делегування цих повноважень на місцевий рівень, насамперед можна очікувати значну економію бюджетних коштів, спрощення та пришвидшення отримання таких висновків.

«Тож, спрощуючи процедуру одержання дозволів у сфері екології, ми очікуємо на втілення відповідних реформ з децентралізації», – підсумував Балицький.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук