На Львівщині учасники АТО отримали понад 5 600 земельних ділянок

У Львівській області, з моменту запровадження відповідної державної пільги, учасники АТО та їхні сім'ї отримали у власність 5681 земельну ділянку, загальною площею 1492 га, що призначені для будівництва, садівництва та ведення селянського господарства. Про це йдеться у повідомленні головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Із цієї кількості рішень, Держгеокадастр Львівщини видав 3657 наказів про надання у власність земельних ділянок. 1195 ділянок отримали учасники АТО у Пустомитівському районі, 1034 – у Жовківському, 635 – у Бродівському районі Львівської області.

При цьому 3179 земельних ділянок учасники АТО приватизували для ведення садівництва, 436 – для ведення особистого селянського господарства, а 42 – для індивідуального дачного будівництва.

Ще 2024 земельні ділянки військовим надали за рішенням місцевих рад Львівщини. Із них 1562 земельні ділянки надані для будівництва індивідуальних житлових будинків.

Додамо, на сайті Держгеокадастру Львівщини розміщена покрокова схема дій для учасників АТО, які бажають отримати земельні ділянки та перелік пропонованих земельних масивів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук