На Львівщині завершився вишкіл понад 3,5 тис. військових, мобілізованих під час 5-ї хвилі

На Львівщині завершився вишкіл понад 3,5 тис. військових, мобілізованих під час 5-ї хвилі

У 184-му Навчальному центрі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершилась чергова підготовка військовослужбовців, призваних під час п’ятої черги часткової мобілізації.

Військовослужбовці пройшли бойове злагодження у складі екіпажів і розрахунків. Зараз триває відправлення мобілізованих у військові частини Збройних Сил України, йдеться в повідомленні прес-служби навчального закладу.

«Понад 3,5 тис. чоловік пройшли вишкіл за майже 100 спеціальностями. Відзначаю високий моральний дух та психологічну готовність військовослужбовців до служби», – підсумував заступник начальника 184-го Навчального центру Академії сухопутних військ у роботі з особовим складом, начальник відділу особового складу підполковник Володимир Безбородов.

Уже майже тиждень у 184-му Навчальному центрі перебувають офіцери з усієї України, які відбирають мобілізованих для подальшого проходження служби у своїх військових частинах.

«Ми набирали командирів відділень, механіків-водіїв, саперів, кухарів тощо, вони вже підготовлені спеціалісти», – зазначив представник однієї з військових частин старший лейтенант Володимир Кловський.

Навчання мобілізованих тривало понад місяць. Військовослужбовці отримали знання зі загальновійськових предметів, пройшли підготовку за фахом і бойове злагодження у складі екіпажів і розрахунків.

Збройні Сили України поповняться підготовленими фахівцями механізованих та танкових військ, високомобільних десантних військ, військової розвідки та спецпризначення, протиповітряної оборони, фахівців ракетних військ та самохідної і причіпної артилерії, водіїв та механіків-водіїв, а також фахівців оперативного, тилового та технічного забезпечення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук