На Львівщину прибула ще майже сотня переселенців зі сходу

Сьогодні Львівщина прийняла чергову групу переселенців, які приїхали зі східних областей України, – 96 людей. Зокрема, 37 дітей шкільного віку в супроводі п’ятьох дорослих приїхали з Луганська поїздом, а ще 54 – самостійно різними видами транспорту.

«Щодня Львівщина приймає 60-80 осіб, останніми днями – це переважно жителі Луганська та Луганської області, де відбуваються військові дії», – розповіла керівник Львівської області Ірина Сех, передає прес-служба ЛОДА.

Вона зазначила, що всі тимчасово переміщені особи із зони АТО проживатимуть в закладах соціальної сфери, реабілітаційних центрах та гуртожитках області. Також, за словами Ірини Сех, організовано роботу щодо забезпечення їх гуманітарною допомогою і продуктами харчування.

«Водночас ситуація загострюється, кількість переселенців зростає... Ми звертаємося до уряду щодо надання фінансової допомоги Львівщині, яка першою почала приймати переселенців», – зазначила Ірина Сех.

Відтак вона наголосила, що Львівщина просить вирішити ще одну проблему, яка стосується санаторіїв та пансіонатів, котрі надали притулок жителям сходу. Йдеться про виплату їм кредиторської заборгованості з Фонду соціального страхування. Через ці борги заклади не можуть нормально функціонувати, їм погрожують вимкненням світла, а постачальники вже відмовляються давати продукти в борг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук