У Львові відкриють кімнати допомоги вимушеним переселенцям

У Львові у центрах обслуговування громадян "Паспортний сервіс" будуть відкриті спеціалізовані кімнати. Там вимушеним переселенцям надаватимуть допомогу у паспортних та реєстраційних питаннях.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної міграційної служби України.

Цей пілотний проект відкритий Міграційною службою спільно з Державним підприємством "Документ" для вирішення проблем людей, які покинули свої будинки в Криму і на Донбасі. 

"Громадяни зможуть отримати всебічну допомогу з міграційних питань, а також оформити паспорт громадянина України після досягнення 16-річного віку, відновити його у випадку втрати, вклеїти фотографію в паспорт після досягнення 25 і 45-річного віку та у разі зміни прізвища - отримати новий паспорт", - інформують речники відомства.

У міграційній службі повідомляють, що перелік осіб, які звільняються від сплати державного мита за такі послуги, розміщений безпосередньо у кімнатах допомоги.

Зараз кімнати допомоги вимушеним переселенцям вже функціонують у Києві, Рівному, Житомирі та Тернополі, а найближчим часом їх планують відкрити у Вінниці, Луцьку, Львові, Одесі, Сумах, Херсоні, Хмельницькому та Черкасах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук