ООН нарахувала в Україні близько 55 тисяч біженців

СуспільствоОльга Карабан, 30 червня 20144130

За тиждень кількість внутрішньо переміщених осіб (ВПО) через кризу в Донецькій і Луганській областях збільшилася більш ніж на 16,4 тис. осіб.

Про це йдеться у повідомленні  Агентства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН).

«54,4 тисяч осіб були змушені покинути свої будинки, з них 12 тисяч виїхали з Криму, решту переселенців – жителі східних регіонів», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що протягом тижня кількість внутрішньо переміщених осіб збільшилася більш ніж на 16,4 тис.

«З початку року 110 тисяч українців виїхало до Росії. Водночас, понад 750 людей з України попросили притулку в Польщі, Білорусі, Чехії та Румунії. Лише 9,6 тисяч із загальної кількості новоприбулих попросили притулку в Росії», – заявили у Агентстві.

Крім цього, в ООН зазначили, що українці, які прибули до Росії за останні дні, в основному знаходяться в Ростові-на-Дону (12,9 тис. осіб, серед яких 5 тис. дітей) та Брянську (6,5 тис. осіб).

«Збільшення кількості переміщених осіб збігається з недавнім погіршенням ситуації у Східній Україні. Приміщення особи вказують на погіршення правопорядку, побоювання викрадень, порушення прав людини і порушення функціонування служб в регіоні», – додали в ООН.

Як повідомляв ZAXID.NET, через великий наплив біженців з України губернатор Ростовської області Василь Голубєв 30 червня ввів режим надзвичайного стану (НС) на території всього регіону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук