На львівському будівельному ринку нова компанія "Набережний квартал"

Суспільствопромоція, 27 червня 2014, 10:26 0

На львівському будівельному ринку нова компанія "Набережний квартал". Її вже добре знають у шести областях України. Придбати комфортне та просторе житло на вулиці Івана Пулюя відтепер можуть і львів’яни. Вартість одного квадратного метра — п’ять тисяч дев’ятсот гривень.

Вже понад два роки компанія працює як житлово-будівельний кооператив. Тобто, майбутні власники помешкань наперед вносять гроші у будівництво і ці кошти відразу спрямовуються на будівництво.

Людина, яка бажає придбати квартиру в "Набережному кварталі" приходить у центр продажів заключає відповідний договір про сплату пайових внесків і стає членом житлово-будівельного кооперативу. До договору вкладається договір додаток, в якому регулюються строки і порядок внесення членських внесків.

Після оплати усіх внесків кооператив видає документи для приватизації житла. У Львові ж збираються звести дванадцять під’їздів "Набережного кварталу". Ключі від першого хочуть віддати вже восени цього року. Понад сотня львів’ян вже придбали квартири у цьому комплексі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук