На новому спортмайданчику на Сихові облаштують освітлення

На новому спортмайданчику на Сихові облаштують освітлення
Школярі активно тестують новий майданчик

На шкільному спортивному майданчику на вул. Трильовського, 12, що у мікрорайоні Сихів у Львові, встановлять освітлення, щоб продовжити час його використання впродовж доби, повідомляє прес-служба ЛМР.

Майданчик нещодавно відкрили біля школи №98. Станом на сьогодні навчальний заклад розробив правила та порядок використання шкільного стадіону. Щодня з 8:30, як починаються уроки, і до 16:00, допоки тривають гуртки, майданчик використовують учні школи. Пізніше ігровим полем діляться із сусідніми школами та мешканцями мікрорайону. Тепер для якіснішого використання, було вирішено обладнати біля нього освітлення.

На ремонт майданчика з міського бюджету виділили 1,3 млн гривень. Після детального огляду фахівців також усунули всі недоліки.

«В мене є зауваження до огорожі та до покриття. Що стосується огорожі, то підрядну організацію зобов’язали провести заміну огорожі, а недоліки, які були в частині покриття, підрядна організація усунула», ― пояснила в. о. заступника міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна.

Мер Львова Андрій Садовий зазначив, що у місті є чіткі пріоритети розвитку, одним з яких є спорт.

«Маємо дати новий імпульс розвитку спорту і спортивним територіям у Львові. Якщо, наприклад, у школі є директор з креативним мисленням, який хоче зробити добре і постійно в контакті з батьками, то він організує роботу таким чином, що впродовж дня діти займаються спортом, ввечері – батьки – все працює і взаємопов’язане. Це, щоб ви розуміли, проблема радянського періоду, коли будували, але на експлуатацію коштів не виділяли і воно усе переходило в руйнацію. Вважаю, що треба робити усе, щоб розвивати спорт. Тому наше завдання – збудувати якісні майданчики, залучаючи усі можливі структури, які працюють у мікрорайоні», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

До слова, загалом на балансі ЛКП «Спортресурс» є 16 майданчиків. У 2017 році у місті відкрили 4 нові спортивні майданчики, незабаром запрацюють ще чотири.

Усі спортивні майданчики, які вже збудовані або ще будуються у Львові, будуть ретельно перевіряти, пообіцялиу мерії, а при виявленні недоліків, усі причетні до будівництва структури будуть їх виправляти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук