На оборонний бюджет України у 2019 році виділять понад 5% ВВП

РНБО ухвалила оборонний бюджет-2019

СуспільствоАндрій Стець, 6 вересня 20182230
Одним з пріоритетів бюджету визначено істотне збільшення грошового забезпечення військовослужбовців

Рада національної безпеки і оборони на своєму засіданні у четвер, 6 вересня, ухвалила основні параметри оборонного бюджету на 2019 рік згідно з якими на потреби сектора безпеки і оборони в 2019 році вирішено направити понад 5% ВВП.

«За результатами обговорення РНБО України ухвалила основні параметри оборонного бюджету на 2019 рік. Загалом на потреби сектора безпеки і оборони України буде спрямовано понад 5% ВВП», - повідомляє прес-служба РНБО.

Секретар РНБО Олександр Турчинов зазначив, що одним з важливих пріоритетів бюджету на наступний рік за дорученням президента України визначено істотне збільшення грошового забезпечення військовослужбовців.

За словами Турчинова, серед пріоритетних напрямків фінансування на наступний рік заплановано виконання заходів в розробці, підготовці виробництва і закупівлі нових зразків озброєння і військової техніки, зокрема сучасного високоточного ракетного озброєння, а також посилення системи протиповітряної оборони держави і можливостей авіації Повітряних сил ЗСУ.

Пріоритетними визначені також реалізація державної політики в сфері кібербезпеки, виконання заходів з розвитку та модернізації спеціального зв'язку та захисту інформації, виконання Національної розвідувальної програми на 2016-2020 роки, посилення контррозвідувального захисту і боротьби з тероризмом і диверсійною діяльністю і т.п.

Крім того, РНБО ухвалила рішення щодо забезпечення надійного захисту ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів та інших джерел іонізуючого випромінювання в Україні.

Як повідомляв ZAXID.NET раніше, фінансування сектора оборони і безпеки в 2019 році досягне 200 млрд грн. Зауважимо, що в 2018 році оборонний бюджет становив 163 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук