Цього року у Львові очистять шість водойм

На очищення озер Львова виділять понад 4 млн грн

Озеро на Панча почали очищати у 2019 році, роботи триватимуть до 2021

У Львові очищають міські водойми та облаштовують територію для відпочинку довкола них. У 2020 році на благоустрій та покращення технічного стану шести водойм виділили 4 млн 90 тис. грн.

Як повідомляє прес-служба міськради, у 2019 році у Львові почали чистити озера на Панча, на вул. Митрополита Липківського — Заклинських, а також на вул. Панаса Сотника. На ці роботи з міського Фонду охорони навколишнього природного середовища виділили 345 тис. грн.

Вже цього року передбачається 1 млн 90 тис. грн для покращення благоустрою та технічного стану міських водойм:

  • 190 тис. грн — на очищення водойми на вул. Митрополита Липківського — вул. Заклинських;
  • 130 тис. грн — на виготовлення проектно-кошторисної документації з покращення технічного стану водойми на вул. Величковського;
  • 70 тис. грн — на проведення гідрологічних досліджень та виготовлення проектно-кошторисної документації з покращення технічного стану водойми на вул. Сотника Панаса;
  • 100 тис. грн — на проведення гідрогеологічних досліджень водойми та території, прилеглої до вул. Замарстинівської, 270;
  • 600 тис. грн — на обстеження та очищення витоку русла річки Зубра від незаконних каналізаційних під'єднань.

Окрім того, з Громадського бюджету міста Львова виділять 3 млн грн на благоустрій та очищення озера на вул. Панча, 8-10.

У 2021 році ці роботи закінчать, а також облагородять територію і очистять озера у парку «Піскові озера» і Левандівське.

«Ми маємо намір повністю очистити озера, щоб вони були красивими і щоб було де відпочивати. До цього повинні долучатись і мешканці міста. Адже там, де громадяни проявляють власну ініціативу, там більше порядку», — наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Загалом, за інформацією управління екології та природних ресурсів, у межах Львова є 71 водний об'єкт, 43 з яких обслуговує місто. Більше інформації про екологічний стан водойм у Львові можна переглянути тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук