На офіційні заходи до Дня Незалежності людей звозили за кошти місцевих бюджетів

Агенція «Українські новини» опублікувала документ, який Офіс президента розсилав місцевим облдержадміністраціям

Обласні та Київська міська державна адміністрації забезпечували фінансування і присутність учасників Урочистої Ходи Гідності 24 серпня в Києві, а також участь делегацій на репетиціях ходи 22 і 23 серпня. Про це йдеться в тексті листа Офісу президента України обласним адміністраціям, копію якого в Офісі президента надали «Українським новинам».

Так, для участі в репетиціях 22 і 23 серпня місцеві адміністрації формували делегації «вчителів, лікарів та активістів». Листом прямо пропонувалося включати у такі делегації «одного з представників медичної, освітньої галузей та представників громадськості».

Їх присутність на репетиціях організовували і фінансували місцеві адміністрації.

Також з місцевих бюджетів фінансувалася присутність учасників самого заходу 24 серпня. Їх списки за тиждень до заходу координатори делегацій від областей передавали у президентський офіс. При цьому, про кожного участника потрібно було вказати прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, місце роботи, вид діяльності, особисті досягнення, а також особистий номер телефону та адресу електронної пошти.

Збором персональних даних займалися координатори, які використовують в роботі адреси електронної пошти президентського офісу.

Нагадаємо, 24 серпня Україна відзначила 28-й День Незалежності. Але через те, що президент України Володимир Зеленський скасував цьогоріч військовий парад до Дня Незалежності, військові з волонтерами провели Марш захисників, альтернативний організованій владою Ході Гідності. До слова, Марш захисників відвідали значно більше людей, аніж Ходу Гідності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук