На площі Митній у Львові висадять нові дерева і встановлять вуличні меблі

У Львові стартували роботи з реконструкції та оновлення площі біля Музею скульптури Йогана Георга Пінзеля. Працівники ЛКП «Зелений Львів» уже зрізали 2 старі аварійні тополі, які, за словами директора підприємства Богдана Москв’яка, раніше вже пошкодили колектор та в подальшому могли завдати шкоди мешканцям.

Як зазначив головний архітектор міста Юліан Чаплінський, загалом роботи триватимуть і цього року, і наступного, інформує прес-служба Львівської міськради.

Реконструкція передбачає пониження площі, заміну верхнього покриття та усіх комунікацій, оновлення фонтану, влаштування вуличних меблів та висадку нових зелених насаджень. Відбуватиметься вона у два етапи, тож, відповідно, продовжиться і наступного року. Найближчим часом будуть розпочаті роботи із заміни комунікацій.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, цьогоріч планують завершити роботи з реконструкції та заміни даху в Музеї. Паралельно тривають переговори щодо фінансування робіт з відновлення фасаду Музею. Зараз, за його словами, важливо розпочати підготовку проекту з реставрації внутрішньої частини Музею, зокрема, відновлення цінного стінопису.

Попередня вартість реконструкції площі становить 6 млн грн, а фасаду – приблизно 3,5 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук