На порятунок десятирічного львів'янина залишилось зібрати мільйон гривень

Максимку Шведі потрібна термінова трансплантація кісткового мозку

Головні новини Львова 30.05Оксана Сенишин, 30 травня 2016, 20:43 933 0

У Максимка Шведа — апластична анемія: це коли власна імунна система агресує до своїх же клітин крові, не дає їм відновитися. Потрібна трансплантація кісткового мозку. Благодійники знайшли лікарню в Любліні, яка може допомогти і навіть півсуми на операцію та відновлення – а це понад 2 млн грн. Єдине, чого бракує, – ще 1 млн грн. Та часу залишилось – лише тиждень.

«Лікарі в Польщі починають сину крапати такі препарати, щоб присадити імунітет. Готують Максима до самої пересадки. Якщо все буде нормально, її зроблять 8 червня. Але до 7 числа ми маємо перерахувати ту другу суму – 250 тис. злотих», – розповіла мама Максимка Оксана Швед.

Загалом залишилося зібрати 1,1 млн грн. Благодійники навіть створили сторінку у Facebook – «Благодійна скарбничка», де виставляють на аукціон свої лоти. Там можна придбати не лише живописні полотна, прикраси, а й стрибки з парашута, перерахувавши кошти на рахунок Максимкової матері. Загалом на сторінці 250 лотів. Деякі ще не викуплені.

«Зокрема лот був від Романа Федоришина: 40 хвилин гумору від заслуженого народного гумориста Західної України. Також дуже цікавий лот – гра на фортепіано. Курс підготовчих занять до вступу в музичну школу», – уточнила учасниця «Благодійної скарбнички» Оля Тарасович.

Готують й музиканти благодійний концерт «Життя – дар Божий». «Піккардійці», Оксана Муха, Олександр Божик та оркестр «Інсо-Львів» цієї п’ятниці запрошують до храму апостолів Петра та Павла. Кожен з вас може придбати запрошення і подарувати його як вдячність, до прикладу, дорогій людині.

«Вчителям, які дуже люблять ваших дітей і дають їм все, щоб вони виростали повноцінними, вихованими, високорозвиненими. Лікарям, сусіду, керівнику, підлеглому. Просто продемонструйте вдячність і ви відчуєте, що ті кошти, які ви заплатили за запрошення в подяку, вони пішли на лікування Максимчика Шведа. І вдячності стало на цій землі більше», – зазначив організатор благодійних акцій Юрій Федечко.

Запрошення-подяки можна замовити за тел. (097) 462-92-46 (Юрій Федечко).

Хто ж воліє бути благодійником тишком-нишком, може просто перерахувати кошти на картку Максимкової мами:

ПриватБанк картковий рахунок 5168 7572 7026 0096 (Швед-Салдун Оксана Зіновіївна)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук