На посади в українському уряді рекрутери підібрали 24 іноземців

СуспільствоРоман Ганкевич, 29 листопада 20146750

Заступник голови адміністрації президента України Дмитро Шимків повідомив, що міжнародні рекрутингові компанії Pederson та WE Korn Ferry підібрали 24 кандидата-іноземця на посади в українському уряді.

Про це в суботу, 29 листопада, повідомила прес-служба президента України.

«Перед Україною стоять абсолютно недвозначні виклики – складна ситуація в економіці, агресія з боку РФ, необхідність радикальних реформ і зусиль по боротьбі з корупцією, і це вимагає нестандартних рішень в держуправлінні. Ми хотіли професіоналізувати підбір фахівців для нового складу уряду та розширити можливості відбору кандидатів в Україні та за її межами», - заявив він.

Шимків зазначив, що головним є професійні якості кандидатів, успішний досвід роботи, відсутність конфлікту інтересів між потребами держави і власними, а також цінності, орієнтовані на служіння Україні.

«Україні, як ніколи, потрібні західні практики державного управління, боротьби з корупцією, фінансового планування, антикризового менеджменту», - підкреслив він.

14 листопада 2014 Національна рада реформ, діючими представниками якого, зокрема, є президент і прем'єр-міністр України, звернулися до Фонду Відродження з проханням профінансувати залучення всесвітньовідомих рекрутингових агентств до пошуку кадрів для системи державного управління України. Йшлося в першу чергу про склад нового уряду.

Як зазначив виконавчий директор Фонду Відродження Олександр Сушко, на початковому етапі Фонд звернувся до трьох світових агентств з найбільшим досвідом роботи у державному секторі провідних країн світу: Hudson, Pederson і WE Korn Ferry.

«Дві з них (Pederson і WE Korn Ferry) погодилися працювати над цим завданням. Компанії мають успішний досвід пошуку кандидатів на керівні посади в урядах Великобританії, США, Саудівської Аравії та інших країнах», - розповів він.

Старший партнер WE Partners (Коrn Ferry) Україна Тетяна Фурцева зазначила, що кандидатів шукали не лише в Україні. Розглядалися менеджери українського походження, які побудували успішну кар'єру за кордоном, - особливо у Канаді, США і Великобританії.

У свою чергу партнер по роботі з клієнтами Pedersen&Partners Володимир Коломієць зазначив, що у своїх пошуках його компанія фокусувалася, в першу чергу, на управлінцях з України, які мають міжнародну освіту та досвід роботи у великих компаніях, а також є визнаними експертами в своїх областях.

«З радістю можемо констатувати, що такі експерти високого рівня сьогодні готові розглядати можливість роботи в держорганах для реформування країни», - сказав він.

Зазначається, що пошук кандидатів вже завершено. З 185 кандидатів, яких рекрутингові компанії запросили на першу співбесіду, після ряду тестів і інтерв'ю, були обрані 24 кандидатури.

Найбільшу кількість кандидатів рекрутери рекомендували на позиції у міністерстві аграрної політики та міністерстві фінансів – по 4 кандидатури.

За свої послуги рекрутингові компанії отримали $82 200 від Фонду Відродження.

Зараз з кандидатами ведуться переговори щодо можливої співпраці. Також кандидатури узгоджуються з парламентською коаліцією. Особисті дані кандидатів на даному етапі переговорів не оприлюднені.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET повідомляв, що за інформацією газети «Дзеркало тижня» підбором кандидатур на вищі державні посади, включаючи членів уряду України, займається російська рекрутингова компанія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук