Пошуком іноземців для роботи в Кабміні займеться російська компанія, - ЗМІ

СуспільствоРоман Ганкевич, 29 листопада 20146820
Пошуком іноземців для роботи в Кабміні займеться російська компанія, - ЗМІ
фото Mojosolo
Пошуком іноземців для роботи в Кабміні займеться російська компанія

Підбором кандидатур на вищі державні посади, включаючи членів уряду України, займатиметься російська рекрутингова компанія.

Про це йдеться в статті «І не кум, не сват, а так...» опублікованій у газеті «Дзеркало тижня», пише ZN.UA.

Автор статті - Валентина Самар - пише, що підбором кандидатур на вищі державні посади, включаючи членів уряду України, буде займатися рекрутингова російська компанія.

Ще в день відкриття сесії ВР ЗМІ опублікували інсайдерську інформацію про те, що Адміністрація президента вже веде пошук кандидатів у члени уряду – без конкурсу і за допомогою рекрутингової компанії.

Джерело Kyiv Post повідомило, що «адміністрація Порошенка звернулася з проханням підібрати кандидатури потенційних міністрів до міжнародної консультативної компанії WE Partners – місцевого партнера глобальної рекрутингової компанії Korn Ferrу».

Як вдалося з'ясувати Валентині Самар, повна і коротка назва цієї компанії, як свідчить держреєстр, - ТОВ «Ворлд ексзек'ютів партнерз». Але цю назву вона носить лише кілька місяців – з червня 2014 року. З моменту заснування у 2008 році компанія називалася «Мейн. Серч енд девелопмент», а з липня 2011 року було перейменована в «Росексперт».

Таку ж назву носить і московська рекрутингова компанія, яка працює з 1996 року і представляє інтереси на ринках Росії, України і Казахстану вже згадуваної глобальної компанії Korn Ferrу.

«І в тому, що київський «Росексперт» (а з недавніх пір і «Ворлд ексзек'ютив партнерз») не може вважатися «дочкою» московського, сайт російської компанії не залишає ніяких сумнівів», - зазначила авторка статті.

«Виходить, що підбором кандидатур на вищі державні посади, включаючи членів уряду України, займається російська компанія?! Або її київський офіс, якщо говорити точно згідно з інформацією, розміщеної на сайті московської компанії», - пише Самар.

Зазначається, що на момент публікації статті, зв'язатися з керівництвом WE Partners за телефонами, вказаними в українському держреєстрі і на сайті Росексперта, не вдалося. Тому багато питань поки залишаються без відповідей.

Між тим, Валентина Самар не сумнівається, що згадана компанія надає якісні послуги з підбору персоналу.

«Інакше б вона не була багаторічним партнером Korn Ferrу і не отримувала держзамовлення в Росії», - резюмує Самар.

Нагадаємо, під час виступу на першому засіданні Верховної Ради восьмого скликання, президент Петро Порошенко заявив, що на посадах нового уряду він бачить іноземців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук