На посаду начальника управління юстиції Львівщини претендують 2 кандидати

На посаду начальника територіального управління юстиції Львівщини претендують двоє кандидатів – чинний в.о.  начальника Ярослав Жукровський та колишній начальник відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно міста Львова Василь Заєць.

«Цього тижня в міністерстві юстиції був проведений конкурс на посаду начальника управління юстиції у Львівській області. На цей конкурс було подано 7 заяв, але в самому конкурсі, написанні іспиту й тестування взяли участь лише двоє осіб. Тобто зараз міністр вибиратиме між Жукровським і Василем Зайцем», – розповів 10 липня під час прес-конференції в.о. начальника обласного управління юстиції Ярослав Жукровський.

За його словами, наступного тижня міністр юстиції України Павло Петренко підпише наказ про призначення начальника Львівського обласного управління без приставки «в.о.».

«Як поки що виконувач обов’язків, я вніс міністру юстиції свої пропозиції і рекомендації, кого б я хотів бачити у своїй команді», – зазначив Жукровський. Судячи з того, що він активно формує нову команду, саме Жукровський і стане новим начальником управління.

Як повідомляв ZAXID.NET, Ярослава Жукровського призначили в.о. начальника Львівського обласного управління юстиції 28 квітня. До цього він 6 років працював у Конституційному суді України. Міністр юстиції дав йому 6 місяців випробувального терміну. Однак конкурс на посаду начальника вирішили провести значно раніше – через 2 місяці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук