На приймальну комісію ЛНУ ім. Франка поскаржилася абітурієнтка

Володимир Балита, 14 серпня 2012, 16:35 7525 10

Абітурієнтка зі Львова Христина Антоник звинувачує приймальну комісію Франкового університету у тому, що не стала студенткою факультету міжнародних відносин. Натомість у виші винною у всьому вважають недосконалу систему зарахування на навчання.

Христина Антоник була 11 з 13 претендентів на бюджет. Ближче до п’ятої її посунули на 13 місце. О 17.00 приймати оригінали документів закінчили і дівчина була упевнена, що стала студенткою . Наступного дня вранці у списках свого прізвища не знайшла, пише  Наш репортер.

«Є фотографія списків за 16.45, де я на 11 позиції держсписку, за цей час подали дві абітурієнтки. Більше за цей час ніхто документів не подавав. В 17.00 офіційний прийом завершився. Не знаємо, звідки взялися ще одні документи , звідки з’явилася людина, яка мене посунула», - розповіла дівчина.

Чому так сталося - дивується і мама абітурієнтки, адже і за електронними списками стежили, і в черзі людей питали, хто на яку спеціальність претендує.

Зі своїм 721 балом дівчина могла стати бюджетницею у кількох вишах, та тепер втратила усі можливості навчатися безкоштовно. А платити 22 тисячі гривень на рік не має змоги. Тому родина уже написала апеляційну скаргу і шукає доброго адвоката. Адже впевнені, що приймальна комісія порушила правила.

У приймальній комісії показують списки тих, хто подав оригінали в останній день. Після Христини, кажуть, документи на міжнародне право подали ще троє. І дівчина пройшла б, та не врахувала пільговика, який балів має менше, але завдяки статусу її випередив.

 «За 15 хвилин тут заходило людей 20, одні просто спитати, другі покласти оригінали. Не знаю, яким чином вона рахувала. Я можу тільки сказати, станом на 5 годину всі оригінали перевіряли, ми все перевіряли», - пояснив заступник відповідального секретаря приймальної комісії Степан Феденяк.

Виконувач обов’язки ректора Володимир Кирилич теж на боці приймальної комісії: «Міжнародний факультет ми один з перших зараховували, бо декан сказав, що в мене все готово. Списки ті що здали оригінали є в ректора, проректора, декана і відповідального секретаря. Ми це звіряємо. Я не бачу можливостей їй потрапити на бюджет. Хіба когось викинути. Нам місць не додадуть».

У виші в усьому звинувачують недосконалу систему зарахування на навчання. Тому пропонуватимуть міністерству зменшити до двох етапи зарахування, а ще зобов’язати пільговиків не зволікати з поданням документів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук