На проекти молодих вчених з держбюджету виділять ₴12 млн

Спеціальна конкурсна комісія відібрала 79 проектів молодих вчених, які будуть профінансовані з державного бюджету на суму 12 млн грн. Проекти-переможці були визначені у понеділок, 15 серпня, під час засідання комісії, повідомив «РБК-Україна».

«Ті проекти, які за результатами експертизи отримали найвищий бал, від 70 і вище, максимум можна було отримати 100», – повідомив заступник міністра освіти Максим Стріха.

За його словами, після оголошення конкурсу в міністерство освіти і науки надійшло 439 проектів наукових робіт та розробок молодих вчених з 114 вищих навчальних закладів та наукових установ. Розгляд проектів здійснювалося за 11 тематичними секціями.

«Дуже цікавий не політехнічний, гуманітарний проект способів асиметричної відповіді в гібридній війні. Дуже важлива тема, тому що проти нас йде жорстока гібридна війна і очевидно, симетрично відповідати нам складно, тому що не та маса, але треба відповідати асиметрично, але так, щоб було боляче», – зазначив Стріха.

Він повідомив також, що серед переможців є проекти, що стосуються енергоефективності, нових систем зв’язку, різних аспектів впровадження нових сільськогосподарських технологій.

Нагадаємо, Міносвіти затвердило зміни до програми початкової школи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук