На ремонт народного дому Білогорщі виділили 200 тис. грн

На ремонтні роботи з відновлення Народного дому Білогорща у 2015 році з міського бюджету Львова виділили 200 тис. грн. Цих коштів вистачить на розробку проектно-кошторисної документації щодо ремонтно-будівельних робіт та на відновлення даху культурно-освітньої установи.

Про це під час апаратної наради у львівській міськраді 25 лютого повідомила начальник управління культури ЛМР Ірина Магдиш.

«Цих грошей вистачить на розробку проектно-кошторисної документації  та ремонт даху Народного дому. Ще ми плануємо отримати кошти на створення опалювальної системи у рамках ґранту від німецького посольства», - повідомила Магдиш.

З її слів, завдяки зусиллям керівництва закладу, Народний дім Білогорщі з 2013 року виконує свої соціально-культурні функції: тут організовано різноманітні гуртки для підлітків та спортивні секції. Кошти на функціонування Народного дому поступають від орендатора одного з приміщень культурно-освітньої установи і становлять трохи більше 13 тис. грн. на рік.

«Незважаючи на це, молоде керівництво установи має плани на майбутнє, для реалізації яких вони вже написали кілька ґрантів. Продовжують планувати та організовувати тематичні гуртки та секції для підлітків Білогорщі. На 2015 рік будуть працювати над тим, аби біля Народного дому з’явилися смітники, було відремонтовано каналізаційну мережу, а також шукають варіанти, аби облаштувати систему безпеки та охорону установи», - розповіла Магдиш.

Міський Народний дім у Білогорщі - один із трьох народних домів у Львові. Розміщений у віддаленому районі Львова, який відділений від міста торфовищами.

Збудований у міжвоєнний час за кошти громади Народний дім потенційно може обслуговувати район Білогороща, де проживають близько 1600 мешканців Львова і прилеглі території – вулицю Роксоляни і  Левандівку, де живе близько 20 тис. людей.

Народний дім має площу 207 кв м. Одне з приміщень установи розміром 23 кв м перебуває в оренді у приватного підприємця. Надходження від цієї угоди – єдині кошти, які Народний дім витрачає на своє утримання. У 2014 році сум надходжень за оренду приміщення культурно-освітнього закладу становила 13 800 грн.

Нещодавно Народний дім Львова у Білогорщі пограбували. Невідомі викрали п'ять комплектів комп’ютерної техніки, монітори, принтер та будівельні інструменти із приміщення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук