На Рівненщині виборчі комісії затягували передачу протоколів заради додаткової зарплати

За виявленим фактом спостерігачі викликали поліцію, яка буде присутня на засіданні ОВК

СуспільствоЮрій Братюк, 1 квітня 20193680

Близько 50 дільничних виборчих комісій 156 виборчого округу в Рівненській області декілька годин чекали опівночі, аби передати виборчу документацію ОВК. Таким чином члени комісії хотіли отримати додаткову заробітну плату.

За повідомленням активістів руху «Опора», дільничні виборчі комісії почали прибувати до приміщення окружної виборчої комісії 156 виборчого округу з 22:00. Станом на 23:31 було зареєстровано 48 дільничних виборчих комісій, які прибули до ОВК. Зазначається, що впродовж цього періоду жодна із ДВК не розпочала передачу виборчої документації.

Відповідно, спостерігачі звернулися до голови ОВК 156 територіального виборчого округу Олександра Шевчука із запитанням, чому дільничні виборчі комісії не передають виборчу документацію для ОВК.

«Сказати чесно? Не хочуть. Хочуть получити заробітну платню», - відповів чоловік.

Голова ОВК підтвердив, що члени дільничних виборчих комісій чекають 12 ночі, пояснюючи що в такому разі члени ДВК отримають більшу заробітну плату за виконану роботу. За виявленим фактом спостерігачі «Опори» викликали поліцію, яка буде присутня на засіданні ОВК, а також контролюватиме час складання виборчої документації.

Як пояснила громадська омбудсменка ОПОРИ із захисту виборчих прав у Рівненській області Марія Цип’ящук, якщо ДВК засідала у повному складі - а це, як правило, - це 9 осіб, один день вартості їхньої роботи, навіть якщо це початок доби, коштує 2420,46 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук