На Сколівщині відбулися видовищні перегони – XV «Ралі Галіція»

СпортМарічка Кулачковська, 17 жовтня 2017, 15:52 1066 0

Сколівщина прийняла XV «Ралі Галіція» – завершальний етап національної серії ралі «Кубок Карпат». Траса змагань брала початок у древньому Уричі, неподалік від фортеці «Тустань». В одному напрямку сучасні лицарі доріг мали здолати 16-кілометровий відрізок із гравійним покриттям.

Дорога для учасників абсолютно нова. Член ралійного екіпажу Юрій Бішко розповів: «Штурман тут, по суті, ні на мить не замовкає. Кожну зв'язку читає під поворотом. Не так що, знаєте, наперед забіг. Тут такого немає».

Ще один штурман Олександр Островський додав: «На фініші є буквально кілька кілометрів, де можна підняти очі, трохи розслабитися. Усе решта дуже закручене, доволі небезпечне: ріка, можливість вильоту, та й в селі їдемо. Але, Слава Богу, все безпечно, ніхто не бігає».

Чемпіон України минулого року Олександр Козлов зазначив: «Як для нашої гламурної машинки, то траса занадто жорстка, багато каменюк. Але дуже цікаво, технічно. Місцями повільна, але частіше швидка».

Кожен екіпаж має проїхати спецділянку шість разів. Три в одному напрямку і ще стільки ж у зворотньому. Увесь затрачений час підсумовують, аби визначити переможців. Євгенові Сокуру вдалося на цих змаганнях здійснити давнє бажання. Спортсмен розповів: «Я професійний штурман, завжди стартував праворуч. А це вирішив за кермом проїхатись. Це давня мрія. Я колись стартував в аматорському ралі, але це було 10 років тому. І от, спробував знову».

А декому траса, навпаки, приготувала прикрі несподіванки. Як-от львівській команді Олега Слезінського та Юрія Бішка. Вони були змушені зійти зі змагань після першого ж заїзду. Олег Слезінський зазначив: «Метрів 500 до фінішу зловили камінь. Якийсь непримітний, бо невідчутний. Десь візуально краєм ока побачив. Але тим не менше, мінус два колеса зразу з лівої сторони. Проблема навіть не в тому, що мінус два колеса, а в тому, що не могли зняти їх».

Найкращим на «Ралі Галіція» став екіпаж Олександра Козлова та Олександра Островського.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук