На Соборі УГКЦ у Львові поговорять про пожвавлення життя парафій

Головні новини за 30 вересняМарічка Крижанівська, 30 вересня 2014, 17:06 201 0

3-5 жовтня у Львівській духовній семінарії Святого Духа відбуватиметься Собор Львівської архієпархії УГКЦ. З'їдуться монахи, духівництво та миряни Львівщини, аби домовитися, як пожвавити життя парафій.

Упродовж трьох днів відбуватимуться дискусії. Учасники Собору аналізуватимуть життя релігійних громад у місті та селі і вироблять поради, як створити «ідеальну парафію». Про це розповів єпископ-помічник Львівської архієпархії УГКЦ Владика Венедикт.

«Головне завдання нашого Собору – зібратися разом і побачити, чим ми можемо послужити одні одним. У сучасному світі люди очікують, сподіваються, щоб хтось послужив для них, хтось поопікувався ними. Ми часто кажемо: я нічого не можу зробити у цій політичній чи соціальній ситуації. А насправді, можемо багато зробити. Тому завдання Собору – подивитися і вирішити, що кожен з нас може зробити», – зазначив Владика Венедикт.

У межах Собору делегати виїжджатимуть у 12 парафій, де уже активно діють молодіжні організації, різні спільноти, школи катехизації, харитативна діяльність. У них перейматимуть досвід і після зустрічі впроваджуватимуть у своїх церковних громадах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук