На стінах військового містечка у Львові з’явились вірші і картини

Головні новини Львова 25.12Юлія Девда, 25 грудня 2015, 20:09 757 0

Стіну, яка обгороджує одне з військових містечок Львівського гарнізону, митці розписують віршами та картинами. Вони розповідають про війну на сході та вселяють надію на мир. Так митці віддають шану тим, хто загинув за Україну, і тим, хто стереже спокій на сході.

Художники Христина та Олександр приїхали з Бурштина. Про те, що у Львові розмальовують стіну військового містечка, дізналися із соцмереж. Зараз малюють на ній українку, червоні маки та журавлів, пізніше домальовуватимуть обрії та рукави сорочки. Над цією роботою працюють уже два дні поспіль.

«Оскільки проект присвячений пам'яті учасникам АТО, то зобразили маки як символ війни. Спочатку ми даємо усі фонові кольори, заливку, а потім обводку, контури», – розповів Олександр.

Такі написи з'являться на 9 стінах. Однак до того, як художники почали їх розмальовувати, вони мали поганий вигляд: стіни були пошкоджені вандалами. Тож перед розфарбовуванням їх упорядковують. Відповідно, розписування стін віршами – не єдина мета проекту, але це родзинка акції.

«Вірш є родзинкою. Всі вірші написали на сході, в окопах. Є два вірші, автори яких, на жаль, загинули під час бойових дій», – розповів учасник молодіжного об'єднання «Граніт», один з ініціаторів акції Андрій Мочурад.

Проти такого розфарбовування не були й військові. «Дуже корисна, необхідна і вчасна ініціатива, тому що в нас у країні триває війна і митці у такий високий спосіб нагадують про те, що ми не можемо забути, не припиняти нашої боротьби», – зазначив офіцер регіонального медіацентру Міністерства оборони Володимир Скоростецький.

На вулиці Бенедиктовича у Львові митці працюватимуть, допоки дозволятиме погода. А після цього проекту хочуть створити вуличну галерею портретів Героїв Небесної Сотні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук