Стіни львівських будинків «заговорили» віршами

Головні новини Львова 02.11Ірина Папірник, 2 листопада 2015, 18:14 803 0

Група львівських молодих митців вирішили розписати стіни у Львові віршами. Проект існує ще з минулого року. Але 2014-го написали лише кілька віршів. Цього року до проекту підійшли вже більш відповідально. Зараз уже на 11 нових будівлях є поезія.

«Ми створили у Фейсбуці групу. І там кожен, хто бажає, може долучитися і написати, що за такою-то адресою є гарна і вільна стіна. Або ж: вона обдерта і я дуже хочу, аби там були вірші. І тоді ми йдемо в міську раду і кажемо про наш намір. Вони дають дозвіл і ми творимо», – розповіла учасниця проекту Тетяна.

Зараз на львівських стінах вже написаний Сергій Жадан, Леся Українка, Тарас Шевченко та Юрій Іздрик. І це ще не всі перелічені автори.

«Обирають вірші самі художники. Це їхнє право, вони працюють, вони й музику замовляють. Але зазвичай це від класики і до сучасних поетів», – розповів співавтор проекту Юрій Солук.

Проект був створений, аби розповісти львів’янам, що крім класичної трійці поетів Леся Українка-Шевченко-Франко в нашій поезії є геніальні творці епохи розстріляного Відродження і не менш талановиті поети сучасності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук