На території промислової зони на вулиці Зеленій у Львові зведуть житловий комплекс

Головні новини Львова 06.03Юрій Герун, 6 березня 2018, 18:53 2421 1
дивіться також

Новий житловий комплекс зведуть на перетині вулиць Зеленої та Пимоненка. Наразі ідея детального плану території на етапі громадського обговорення. З ініціативою виступила одна із приватних фірм, у власності якої є об'єкти у промзоні.

Загальна площа території, на яку розробляють детальний план, майже 21 гектар. Площа під житлову забудову – майже 20 тис. м2. Для цього змінять функціональне призначення однієї з промислових ділянок із виробничого на житлове.

«На цій території є три проблеми: існування виробництва в місті в якихось формах, далі – оточуюча житлова забудова, яка має співіснувати, щоб їй не шкодило і якою інфраструктура має бути», – розповів представник замовника містобудівної документації, начальник відділу урбаністики Львівської міської ради Валерій Хижняк.

Загалом у офісно-житловому комплексі планують майже 360 квартир та підземний паркінг приблизно на три сотні автомобілів. На думку проектантів, це має вдихнути нове життя у район, де здебільшого зосереджені об'єкти виробництва.

«Зі сторони вулиці Зеленої передбачається офісний комплекс. На перших поверхах будуть об'єкти торгівлі, дитячий центр. Орієнтовно, це естетична скляна споруда, яка матиме 10-12 поверхів. Це буде красивий фасад на куті вул. Пимоненка, будівля буде чітким орієнтиром», – розповів головний архітектор ДП ДІПМ «Містопроект» Юрій Столяров.

Втілити концепцію мають приблизно за два роки, після усіх погоджень та завершення проектування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук