На Тернопільщині Балога "з тельбухами" підкупить Тягнибока, - політолог

16 березня 20093180

"Рейтинг ПР та ЄЦ на виборах до Тернопільської обласної ради я пов’язую виключно із фальсифікаціями. Я дивився результати опитування громадської думки до виборів, ці вибори можна назвати нахабною фальсифікацією. Це демонстрація, що - ми можемо нафальсифікувати скільки хочемо. Група Балоги набрали свої голоси завдяки губернатору, який йшов №1 у списку ЄЦ", - заявив 16 березня у коментарі ZAXID.NET політолог Михайло Погребинський.

Щодо результатів ВО "Свободи" на цих виборах, то за словами політолога, він прогнозований: "Люди розчарувалися у старих націонал-демократах, і націонал-радикали для них стали свіжим словом. Це корисно, нехай вони щось зроблять. Хоча я припускаю, що їх з тельбухами куплять, і люди Балоги будуть безроздільно керувати в Тернопільській обласній раді, хоча можливо вони матимуть сили їм протидіяти".

М. Погребинський зазначив, що результати ВО "Свобода" на цих виборах говорять про 3% чи навіть 7-10% голосів виборців за ВО на виборах до ВРУ.

Відповідаючи на питання, чи вибори до Тернопільської обласної ради є лише репетицією до президентських виборів щодо ймовірного застосування адмінресурсу, політолог зазначив: "Вибори, які дозволи такий рівень фальсифікацій, є сигналом до того, що один з претендентів на майбутніх виборах може не визнати їх результатів - і це призведе до розколу країни. Краще нехай політичні сили домовляться про перенесення цих виборів. Нехай їх перенесуть в парламент, оберуть поміркованого лідера, це краще ніж довести країну до розколу".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук